Grupa rozwojowo-terapeutyczna dla kobiet nieheteroseksulanych

Grupa wsparcia dla kobiet nieheteroseksulanychGrupa rozwojowo – terapeutyczna dla kobiet nieheteroseksulanych – Instytut Pozytywnej Seksualności – spotkanie w Warszawie.

 

Zapraszamy kobiety nieheteroseksualne do udziału w grupie rozwojowo- terapeutycznej. Chcemy stworzyć przestrzeń gdzie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze będziemy mogły rozmawiać i wspierać się nawzajem.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które:

 • chcą wymienić się doświadczeniami,
 • przyjrzeć się swoim sposobom wchodzenia w relację z innymi,
 • spotkać się z osobami, które mogą mieć podobne przeżycia,
 • porozmawiać o swoich uczuciach,
 • pomilczeć.

Grupa rozwojowa będzie to czas spotkania kobiet, które będą mogły poruszać najważniejsze dla nich tematy. Będzie to przestrzeń do rozmowy o tożsamości seksualnej, coming-outach, samotności, dyskryminacji, macierzyństwie, seksie , budowaniu intymnych relacji. Celem grupy jest pogłębienie samoświadomości, zdobycie przez uczestniczki nowych źródeł wsparcia w grupie podobnych sobie osób, a także doskonalenie umiejętności interpersonalnych i społecznych.

Grupę prowadzić będą dwie psycholożki i terapeutki Gestalt Magdalena Cupyszak-Szałkowska oraz Wiola Jaworska. Do udziału zapraszają wszystkie kobiety w wieku powyżej 25 lat.

Przeciwwskazania:

 •  w grupie nie mogą brać udziału osoby uzależnione od alkoholu lub substancji psychoaktywnych,
 • przeciwskazaniem do udziału w grupie jest psychoza oraz zaburzenia afektywne,
 • w tej grupie nie mogą jednocześnie uczestniczyć dziewczyny będące parą lub przyjaciółkami.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy wtorek w godzinach 19.00-21.00. Grupa będzie spotykać się w Instytucie Pozytywnej Seksualności, począwszy od października 2017. Wszystkie zainteresowane zapraszamy na rozmowę wstępną z psycholożkami prowadzącymi grupę.

Informacje o prowadzących:
Magdalena Cupryszak-Szałkowska:
psycholog, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością psychologia kliniczna człowieka dorosłego, od 19 lat pracuje jako trener umiejętności społecznych i coach. Ukończyła szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, a także szkołę coachingu metodą CoachWise.
Odbyła staże kliniczne w Psychiatrycznym Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego, w Poradni Rodzinnej przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia.

Wioleta Jaworska:
Ukończyła Psychologię Kliniczną w WSFiZ w Warszawie. Aktualnie studiuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Ukończyła Sexual Attitude Reassessement and Restructuring Training oraz Live Training z Seksuologii Klinicznej.
Pracuje w Kampanii Przeciw Homofobii oraz prowadziła grupę wsparcia dla kobiet nieheteroseksualnych w Lambdzie Warszawa. Współpracuje z Agata Loewe oraz współtworzy Instytut Pozytywnej Seksualności, gdzie organizuje warsztaty oraz prowadzi poradnictwo psychologiczne.
Promuje pozytywne podejście do seksualności, oparte na bezpieczeństwie, przyjemności oraz zawsze za zgodą wszystkich zaangażowanych osób, opiera się na świadomych decyzjach związanych z seksualnością, poruszających m.in. tematykę LGBT, BDSM, poliamorii.

 

Kiedy?      3 października 2017, godz.19.00-21.00
Gdzie?      Instytut Pozytywnej Seksualności, Ul. Dobra 4, lokal 26, Warszawa
Źródło      https://www.facebook.com/events/508111196188715
Zgłoszenia: info@pozytywnaseksualnosc.pl
Koszt:      300 zł za miesiąc- niezależnie od ilości spotkań w miesiącu
Koszt rozmowy wstępnej: 80 zł


To może być również interesujące:

Stealthing, to nie był gwałt

BDSM wprowadzenie

Jak zwiększyć częstotliwość orgazmów?

Seks w ciąży

Brudna gra – opowiadanie erotyczne o zdradzie 

Pusta sala – opowiadanie femdom

Never more opowiadanie erotyczne 

Public relations opowiadanie erotyczne 


Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

 • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
 • dasz nam o tym znać komentarzem,
 • zaobserwujesz nasz funpage, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Dodaj komentarz