Imprezy i miejsca dla dorosłych – wakacje 2017

Imprezy i kinky miejsca polecane dla dorosłych na wakacje 2017

Ponieważ lato w pełni przedstawiamy Wam ciekawe kinky imprezy i możliwości odrobinę bardziej wyuzdanego spędzenia urlopu w Europie.

 

Torture Garden

Torture Garden przyciąga 800-2000 turystów miesięcznie do różnych miejsc w Londynie. Jeśli jesteś nową osobą na scenie fetyszowej i chcesz zacząć swoją kinky przygodę – to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Możesz brać udział, możesz kreować trendy jak również po prostu być biernym obserwatorem.
http://www.torturegarden.com/home


Skirt club

Znana jako undergroundowa społeczność dziewcząt (które lubią bawić się z dziewczynami) spotykające  się  na imprezach „tylko dla kobiet”, w których mogą odkrywać granice i spełniać pragnienia w prywatnym środowisku. Prowadzona w dekadenckich prywatnych domach z przepięknymi, otwartymi na ekstrawagancje kobietami, ubranymi w najbardziej seksowne ubrania, Skirt club otwiera cały nowy świat poszukiwań seksualnych.
https://skirtclub.co.uk/parties/

 

rubber cultRubber Cult

Określony jako „jedyne na świecie imprezy dla gumisiów”, nic poza lateksem nie nosi się w Rubber Cult.Jedyną rzeczą, którą musisz pamiętać przed wyjazdem, jest ubiór, od stóp do głów lub w ogóle.
http://www.rubbercult.com/

 

 

 

 

 

Imprezy dla dorosłych 1


Pedestal

Pedestal to nazwa „placu zabaw dla dominujących kobiet i mężczyzn, którzy je kochają”. Odbywające się w nim eventy to przyjazne wydarzenia, które przyciąga bardzo różnorodny tłum, składający się z ludzi, którzy kochają dominację kobiet (femdom). Niestety, niewolników nie można zabierać ze sobą do domu.
http://www.clubpedestal.com/main.html

 

 

 

 

 

moda alteratywnaKilling Kittens

Killing Kittens budowało swoją reputację jako środowisko „elitarnej seksualności na świecie” i w ostatnich latach dominowały na rynku, z udziałem 45 000 członków.
Killing Kittens zaprasza ludzi na podstawie…. ich atrakcyjności fizycznej, więc bądź przygotowany do wysyłania swojego najlepszego „selfie” jeśli chcesz dołączyć do tego klubu.
https://www.killingkittens.com/

 

 

 

 

 

imprezy dla dorosłych Club Subversion

Subversion jest prowadzony przez niewielki zespół dedykowanych fetyszystów, którzy od kilku lat działają na scenie klubowej w Londynie.Istnieją dwa różne rodzaje zdarzeń – my polecamy „subversion noir” który jest bardziej … intensywne, to jedna z klubowych nocy, kiedy gra jest bardziej niegrzeczna.
http://www.clubsubversion.com/

 

 

 

oraz…

Velvet Society

Velvet Society szczyci się wielowiekową tradycją. Członkami założycielami były podobno Lady Dashwood i Księżna Wharton, których  mężowie powołali do życia słynne Hell Fire Clubs w XVIII wiecznym libertyńskim Londynie. Velvet Society jest podziemnym sekretnym stowarzyszeniem, które trzyma się w ukryciu i bardzo trudno do niego się dostać. Gdzie inni naśladowali siebie nawzajem, Velvet Society było początkiem i końcem.
(Trudno jest wejść? Wejście do witryny, która wydaje się być zamkniętą, będzie Twoim pierwszym testem.)
http://www.velvetsociety.org/

 

 

za: http://metro.co.uk/2017/07/22


To może być również interesujące:

Rubber Cult – Rubber-ONLY event!

Merz: Jestem całkiem spokojną wariatką

Kobiety Brodziaka

Never more opowiadanie erotyczne 

Public relations opowiadanie erotyczne 


Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

  • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
  • dasz nam o tym znać komentarzem,
  • zaobserwujesz nasz funpage, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Dodaj komentarz