Kobiece Zmysły – wystawa i koncert

Kobiece ZmysłyKobiece Zmysły – wystawa – koncert – w Warszawie – seeme – Aleksandra Perec – seeme

Kobiece Zmysły to wystawa i koncert, na który zapraszają seemeDom Zabawy i Kultury DZiK oraz Lepszy Rydz nic. To dopuszczenie do głosu kobiet, które chcą powiedzieć na głos co czują, co skrywają w sobie. To wydarzenie malarsko – muzyczne dwóch młodych dziewczyn, które chcą pokazać wam, co im w duszy gra.

Batikowa, malarska instalacja autorstwa Aleksandry Perec powstanie w jednym z pięknych pomieszczeń DZIKA. Będzie to historia o lesie, przyrodzie, zwierzętach wykonana jest w różnych technikach, batik w połączeniu z linorytem, drzeworytem, gipsorytem, sitodrukiem, fotografią i kolografią. Tego samego wieczoru odbędzie się wspaniały koncert seeme . Będziecie mogli usłyszeć jej piękne dźwięki, seeme zaczaruje was opowieściami ze swoich marzeń.

Aleksandra Perec jest absolwentką warszawskiej ASP i wielką miłośniczką natury pochodzi z Bieszczad. Realizuje wiele pomysłów artystycznych, które wprowadza w życie na płótnie, papierze, tkaninach – wszystkim, co tylko może jej posłużyć do realizacji projektów. Oprócz rzeźby jej konikiem jest jednak malarstwo batikowe (malowanie woskiem pszczelim na tkaninach). Prowadzi artystyczny fanpage Lepszy Rydz Niż Nic (facebook, instagram, tumblr). Aleksandra Perec miała 10 wystaw indywidualnych również brała udział w wielu przeglądach oraz w wystawach zbiorowych . W 2015 roku reprezentowała województwo Podkarpackie i na specjale zaproszenie burmistrza Budapesztu zaprezentowała swoje batiki na indywidualnej wystawie w ramach obchodów Rocznicy Rewolucji Węgierskiej.

http://www.olaperecbatik.portfoliobox.me/batik

https://lepszyrydzniznic.tumblr.com/

seeme to artystka komponująca przy pianinie swoje bardzo osobiste i intymne piosenki. Musiało minąć trochę czasu i odbyć się kilka podróży by historie napisane przez nią ujrzały światło dzienne. To właśnie nieustanny czas w drodze, spotykanie nowych ludzi i odkrywanie samej siebie pomogły dojrzeć do decyzji by podzielić się tym co ma – swoimi piosenkami.. Występowała m.in. na festiwalu filmowym OFF CAMERA oraz Songwriter Łódź Festiwal. Pełne emocji, spisane w notesie słowa i melodie, połączyła w jedną całość i w takiej akustycznej formie usłyszeć je będzie można podczas koncertu.

https://www.facebook.com/seemeofficial

http://seemeofficial.com/seeme-instagram/

 

Kiedy?         8 marca 2018, w godzinach 20:00 – 22:00
Gdzie?         DZiK, Belwederska 44A, 00-594 Mokotów, Warszawa, Poland
Źródło         h ttps://www.facebook.com/events/297672654091603/
Ile?              wstęp wolny

 


To może być również interesujące:

BDSM wprowadzenie

Jak zwiększyć częstotliwość orgazmów?

Brudna gra – opowiadanie erotyczne o zdradzie 

Pusta sala – opowiadanie femdom


Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

  • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
  • dasz nam o tym znać komentarzem,
  • zalajkujesz albo dodasz do obserwowanych

Dodaj komentarz