O NAS

odcienie erotyki“Odcienie Czerwieni – wszystko o erotyce” –  sekspozytywna przestrzeń, w której schronienie pod wspólnym dachem znalazły niemal wszystkie aspekty życia erotycznego człowieka.

Odcienie Czerwieni są jak ogromny dom wielopokoleniowej rodziny, w którym zamiast portretów przodków można spotkać najsłynniejsze kurtyzany, średniowiecznych flagellatów a także Dzieci Kwiaty i ich wolną miłość. Jeśli masz ochotę pofilozofować na temat erotyki, zagłębić się w kulturową mozaikę zaczynając od Kamasutry, przez rewolucję seksualną, bachanalia dionizyjskie i Markiza deSade do współczesności i nowoczesnej seksuologii serdecznie zapraszamy.

Na przystawkę podajemy tajemnice alkowy możnych tego świata a do kawy, zamiast deseru, serwujemy erotyczne ciekawostki. W tak licznej rodzinie nie mogło zabraknąć ciotek i wujków spod znaku LGBT – dzięki temu można,  pierwszej ręki, dowiedzieć się, że erotyka – najbardziej naturalny i najprzyjemniejszy aspekt życia – nie zawsze potrzebuje dwóch płci żeby istnieć. Ekstrawaganccy stryjowie i stryjenki podzielą się wiedzą na temat technik seksualnych: seksu analnego i  oralnego, nie poskąpią porad dotyczących zdrowia a także wykorzystania gadżetów erotycznych.

W bibliotece przechowujemy erotyczne opowiadania, poezję oraz publicystykę – doskonałe felietony z dziedziny seksu i erotyzmu. Katalogujemy zbiory różnorodnych przejawów kulturowych życia erotycznego – rysunek, malarstwo oraz artystyczne zdjęcia uznanych światowych fotografów.

W podziemiach królują wolnożyjące dilda i wibratory ale niektóre strapony wymagają zastosowania uprzęży – bywają rozbrykane i miewają kosmate myśli.

Pokoiki na poddaszu to królestwo oswojonych fetyszy, które preferują kameralne warunki życia ale nie stronią od przyjmowania gości.

Tuż obok, w bawialni, rozpościera się królestwo BDSM i parafilii,  z którymi sąsiaduje alkowa shibari.

Pachnąca ziołami i orientalnymi przyprawami kuchnia jest siedliskiem afrodyzjaków – tu znajdziesz i lekarstwo na katar, i przepis na wzbudzającą pożądanie zupę na bazie mleka kokosowego.

Zapraszamy – gość w dom, seks w dom ;]