Real (Katy Evans)

Real (Katy Evans) –  literatura erotyczna recenzja

O Real” Katy Evans – historii boksera Remingtona „Tajfuna” Tate’a i fizjoterapeutki Brooke Dumas było już w okolicach premiery dosyć głośno. Teraz, gdy książka się już ukazała, a nawet jej kolejne części: „Mine” i „Remy”, nie wiem zupełnie skąd tyle pozytywnych opinii.

Przyznaję, że przy pierwszej, rozpoczynającej książkę scenie, prawie poczułam atmosferę rozemocjonowanego tłumu oczekującego na walkę, choć lepiej pasowałoby rozhisteryzowanych kobiet, wrzeszczących i skandujących nazwisko bohatera. Może prawie poczułam pod palcami te wyrzeźbione mięśnie ciała twardego jak granit, gdy szlafrok Tate’a się rozchylił (tak, tani chwyt), a potem… Potem oberwałam hakiem i ciężko się było podnieść. Pod koniec lektury aż chciałam rzucić ręcznik w geście poddania.

Stwierdzam, że to niestety lektura greyopodobna. Powinnam była posłuchać intuicji i od razu ją odłożyć.

Bohaterka – Brooke – która zaprzepaściła swoją sportową karierę przez kontuzję (o czym Autorka nie daje nam zapomnieć) –  irytująca jest nad wyraz. Na trybunach, oczywiście, znalazła się przypadkowo niechętnie towarzysząc koleżance. Ale to właśnie ją wypatruje wśród widzów bokser. Ją chce, ją goni i ją zatrudnia.
Bohaterowie – płascy. Problem z jakim boryka się bokser (nie będę oczywiście zdradzać) – spłycony. Monologi wewnętrzne bohaterki są jak zachwyty napalonej nastolatki. Nasz Tajfun za to przez całą książkę wypowiada kilka zdań, by dopiero na końcu zabrać głos. Sceny seksu – niespecjalne. No, dobra – słabe. Większość stron zapełniona jest peanami nad boskim, nieziemskim, oblanym potem ciałem Remingtona Tate’a. Gdyby się pozbyć większości tych ochów i achów to do czytania byłoby niewiele.

Wspomniałam, że to historia przypominająca 50 twarzy Greya z tą jednak różnicą, że ta raczej ma rozpalać chyba nastolatki. Ot, historia – ani oryginalna, ani zmysłowa, ani dobrze napisana.

.

autorka: NoNickName


Powiązane:

Dzielnica występku (Mario Vargas Llosa)

Osiemdziesiąt dni czerwonych (Vina Jackson)

Lesbos (Kathleen Warnock)

Go-Go Club (Daria Dużyńska)

Języki i kolczyki (Hitomi Kanehara)

Skok Safony (Erica Jong)


To może być również interesujące:

Consent musi być – o bezpieczeństwie w relacjach BDSM cz. 2

Merz: Jestem całkiem spokojną wariatką

Kobiety Brodziaka

Never more opowiadanie erotyczne 

Public relations opowiadanie erotyczne 


Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

  • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
  • dasz nam o tym znać komentarzem,
  • zaobserwujesz nasz funpage, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Dodaj komentarz