Sekrety seksualności – czyli co ma wspólnego Twój umysł z seksem

Sekrety seksualności

Sekrety seksualności – co ma wspólnego umysł z seksem – warsztat w Warszawie – Łukasz Bieliński – Tomasz Kwieciński

Seks…interesuje chyba wszystkich, dla wielu jest jednak tematem tabu. W świecie kultury epatującej seksem niewiele się jednak o nim szczerze rozmawia. A z pewnością nie o swoich problemach. Wg raportu „Seksualność Polaków 2017” zaledwie 42% Polaków jest zadowolona z seksu. Trudno wprowadzić zmiany jeśli temat onieśmiela na tyle, że wiele osób decyduje się pozostać ze swoimi trudnościami sama. Fantazje o innych partnerach/partnerkach, frustracja i związany z nią spadek libido, presja, która tworzy problemy z erekcją, brak delikatności i zmysłowości w związku, monotonia i brak eksperymentowania…

Wiele z tych problemów ma podłoże psychiczne. Nasza kultura i historie rodzinne odcisnęły piętno na tej sferze życia. Jakie sabotujące przekonania, konflikty wewnętrzne oraz gry statusowe zaburzają czerpanie radości z seksu? Co można zrobić, by zacząć pracować nad poprawą tej sfery życia?

 

w czasie panelu dyskusyjnego trenerzy będą omawiać tematy związane z tym jak różne sabotujące przekonania oraz nawyki komunikacyjne utrudniają budowanie udanej seksualności w związku. Natomiast dodatkowo każdy z uczestników na początku spotkania otrzyma karteczkę, na której (jeśli będzie chciał) będzie mógł anonimowo napisać pytanie dotyczące problemów, trudności w sferze seksualnej.

Wszystkie karteczki zostaną zebrane. Następnie prowadzący będą losować kartki i wspólnie odpowiadać na pytania przedstawiając różne perspektywy i podejścia do problemu w nurcie, w którym pracują.

 

PROWADZĄCY:

Łukasz Bieliński – Trener empatii, Coach, Praktyk NVC. Ukończył ponad 1500 godzin szkoleń i warsztatów, oraz studia podyplomowe z Coachingu i Mentoringu na SWPS zdobywając różnorodną wiedzę i umiejętności z zakresu Nonviolent Communication, psychologii pracy z emocjami, asertywności, skutecznej komunikacji, wywierania wpływu, antymanipulacji, sprzedaży, psychologii, coachingu, motywacji, wystąpień publicznych. Łączy różne nurty rozwoju osobistego, klasycznej psychologii z filozofią, na której zbudowane jest Nonviolent Communication. Specjalizuje się w pracy z konfliktem w relacjach oraz z konfliktami wewnętrznymi.

Tomasz Kwieciński – Terapeuta transpersonalny, coach, trener rozwoju osobistego, certyfikowany przez Izbę Coachingu i Grof Transpersonal Training jako pierwsza osoba w Polsce. Prowadził i facylitował warsztaty w USA, Kolumbii i 9 krajach Europy. Fascynuje się łączeniem rozwoju osobistego, klasycznej psychologii i niekonwencjonalnych metod. Praca z tematem związków i seksualności jest jedną z jego największych pasji.

 

Kiedy?    26 marca 2018

Gdzie?    psyche.books&cafe, Chodakowska 19/31 , Warszawa

Ile?          wstęp wolny

 


To może być również interesujące:

BDSM wprowadzenie

Jak zwiększyć częstotliwość orgazmów?

Seks w ciąży

Kobiety Brodziaka – galeria na Odcienie Czerwieni

Giles Vranckx i jego kobiety – galeria na Odcienie Czerwieni

They cannot see me naked – opowiadanie erotyczne

Naznaczona przez niego – opowiadanie erotyczne 


Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

  • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
  • dasz nam o tym znać komentarzem,
  • zalajkujesz albo dodasz do obserwowanych nasz profil,

Dodaj komentarz