Zaburzenia erekcji da się leczyć

zaburzenia erekcjiCentrum Terapii Lew-Starowicz – konsultacje – zaburzenia erekcji – Warszawa

Zaburzenia erekcji (wzwodu) oznaczają trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu sztywności członka wystarczającej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Jest to jeden z najczęstszych problemów seksualnych mężczyzn. Współczesna medycyna dysponuje skutecznymi metodami leczenia zaburzeń erekcji.

Częstą barierą w podjęciu leczenia jest wstyd odczuwany przez pacjenta. U podłoża zaburzeń erekcji mogą leżeć różne choroby, w tym zaburzenia układu krążenia, neurologiczne, cukrzyca.

Centrum Terapii Lew-Starowicz jest ośrodkiem świadczącym usługi z zakresu profilaktyki i terapii zaburzeń  związanych z seksualnością oraz zdrowiem psychicznym, w tym zaburzenia erekcji.

Bezpłatne konsultacje dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji.

Zapraszamy mężczyzn cierpiących z powodu zaburzenia erekcji, którzy dotychczas nie podejmowali leczenia, na bezpłatne konsultacje w Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Specjaliści – seksuolog lek. med. Artur Nowakowski oraz urolog dr n. med. Grzegorz Herlinger, pomogą ustalić rozpoznanie i podjąć właściwe leczenie.

Rejestracja pod numerami telefonu 505 232 110 lub 22 255 70 56.

Szczegóły: http://lew-starowicz.pl/…/bezplatne-konsultacje-dla-mezczyz…


To może być również interesujące:

Stealthing, to nie był gwałt

Jak zwiększyć częstotliwość orgazmów?

Seks w ciąży

Spodobał Ci się ten wpis? Uważasz że jeszcze komuś może się przydać?  BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI:

  • zalajkujesz go albo udostępnisz na swoim profilu na Facebooku,
  • dasz nam o tym znać komentarzem,
  • zaobserwujesz nasz funpage, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Jedna myśl na temat “Zaburzenia erekcji da się leczyć

  1. Zdecydowanie wszystkich panów z zaburzeniami erekcji zachęcam do wizyty u lekarza – przede wszystkim, żeby wykluczyć przyczyny zdrowotne, takie zaburzenia bywają pierwszy symptomem bardzo poważnych chorób! Kiedy jednak wiemy, że problem nie wiąże się z zagrożeniem zdrowia i życia, radzę podejść do niego kreatywnie. Ani mężczyzna, ani kobieta nie potrzebują koniecznie do szczęścia/orgazmu erekcji, a impotenci są koszmarnymi kochankami tylko dlatego, że za dużo uwagi poświęcają własnemu penisowi.

Dodaj komentarz